• Upgrades have been completed! Including conversations, 😁😎🏀⚾⚽ Emojis and more.. Read more



irish maintainers!

lou1

Full Member
#1

RetailChick

2 Years Maintaining :)
#2
Hi :)

I only use the maintenance bars they are yummy!! It costs €3.95 for one bar (I'm 99% sure of that) but I buy a multi pack of 7 bars for €19. xx
 

lou1

Full Member
#3
thanks love, god they're expensive i wonder how much they are up north!!!

ps seen ur pics u look amazing go u!!!
 

RetailChick

2 Years Maintaining :)
#4
Thanks hun x

Yep they are expensive I suppose but they are really handy for breakfast if your in a rush- I tend to have mine with a cup of tea and skimmed milk before work and they are really really filling. The bars are quite thick so the best way to eat them is to cut them up into about 8 pieces and have them with tea-you couldn't just bite into them!!
 


Similar threads