ladyfelsham
Back to SW again
you make your own protein shakes , how much do they work out doing them that way
It's about 60p per scoop, then a dribble of syrup - or you could add a dribble of squash - so much cheaper than bought ones. Not as thick but you could add some xantham gum.
Have you ever tried the JUDDD diet ?
I did try it for about a week but went mad on the up days and completely defeated the purpose!