• Upgrades have been completed! Including conversations, 😁😎🏀⚾⚽ Emojis and more.. Read more



How much does it cost?

Chlo

Silver Member
#2
I pay £2.20 for each tetra and bar, I think the packets are slightly cheaper. CDC's can charge different amounts though so you will find there are differences depending on who your counsellor is. Mine works out around £46 per week.

It is definitely worth it though.
 

Lfc

Full Member
#3
Hiya. I pay 1.85 a shakes/porridge/soups. And 2.00 for ready made shakes and bars.
I only started on Friday and had 2 days off due to been in hospital but loving this diet. Really worth a try. Good luck
 
#5
Someone was saying it costs more in the London area but Consultants can charge what they like, I think.
 


Similar threads